Twilight

Mielasis Twilight gerbėjau!
Džiaugiamės, kad čia apsilankei. Nuoširdžiai tikimės, kad čia ir užsiregistruosi.
Dar yra laisvų twilight veikėjų, tad tikiuosi, tapsi vienu iš jų. Jie surašyti Forume, temoje "Svarbu"

Administratorė Esmė-Anė Kalen
Twilight

Mielasis Twilight gerbėjau!
Džiaugiamės, kad čia apsilankei. Nuoširdžiai tikimės, kad čia ir užsiregistruosi.
Dar yra laisvų twilight veikėjų, tad tikiuosi, tapsi vienu iš jų. Jie surašyti Forume, temoje "Svarbu"

Administratorė Esmė-Anė Kalen
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Twilight - Tai gyvenimas, aistra ir nerealūs nuotykiai
 
PortalrodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti
Yra laisvų twilight veikėjų!
Išgalvotus vardus kol kas draudžiama kurti!

 

 Flood'inam ;DD

Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeTr. 10 07, 2009 7:54 pm

Kalbam apie ką tik norim ;DDD~
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeTr. 10 07, 2009 9:07 pm

Nu jo-geriau čia kiškit savo nereikalingas žinutes.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 3:06 pm

Kaip modernatorė tu tikrai griežta.;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 4:16 pm

Čia tik taip:
Chlelsos vardas yra nepilnas xDDD~
Pilnas tai būtu:
Chelsea Giavanni Strozzi Volturi-Vassallo.
;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 4:51 pm

Oho bet pilnas negražus xD gražus tik Chelsi Volturi ;]***
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 4:54 pm

Mna ir ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 5:42 pm

Man vis tiek negražus.Primena sūrį xD
Nu aš stengiuosi gerai atlikti pareigas,one be reikalo būti su rangu moderatorius.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 5:43 pm

čia gal ne į temą bet kodėl per profile rodo kad esu užsidėjusi parašą, o čia nerodo? bounce
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 5:45 pm

Mna tai gražus vardas Chelsea.
;DDDDD~
Man vis sunku atsimint,kad tu Rozali ;D nelabai charakteris tinka Rozali,o Heidei tai kaip tik buvo charakteris.;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 5:45 pm

Man ir taip rodo.;[[
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 5:47 pm

Man irgi gražus vardas Chelsi ;]*
Nors Rouz irgi turi panašumų su Norbertos charakteriu ;] Juk ji irgi būdavo kartais tokia truputį ir piktoka ir nepasitenkinusi ;D*~~
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 5:50 pm

Man irgi nerodo to parašo. xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 5:52 pm

Nu jo ir Rozali kartais toks charakteris buvo,o gal tau net labaiu Rozali tinka.;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 5:54 pm

Ė, Čels, tau užsideda parašas?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 6:00 pm

Nea.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 6:01 pm

Nueikit į profilį,tada į nustatymus ir ten suraskit VISADA PRIDĖTI PARAŠĄ ;P
(jeigu nebūčiau modė dar pridurčiau,kad jūs besmegenės xD )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 6:02 pm

Tai mes ir sakom ten nuienam viską suspaudom ir neužsideda.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 6:04 pm

O vėliau ten apačioj paspaudžiat siųsti?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 6:05 pm

Aš įewinu į tą profilį rodo mano parašą kad tokį esu užsidėjusi, bet tai man jo kai rašau sms nerodo. ;[
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 6:08 pm

Jo.;[[[[[
Padėk mums.;DDD
Sad
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 6:27 pm

Vargšes, Denali ir Volturi. ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 6:28 pm

Labai vargšės.;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 6:52 pm

Labai, labai. xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 6:55 pm

Neraliai.;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 6:56 pm

O galėtų būti vargšės Denali. xDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Flood'inam ;DD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'inam ;DD   Flood'inam ;DD Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Flood'inam ;DD
Atgal į viršų 
Puslapis 17Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Floodo zona :: Tikro floodo zona-
Pereiti į: