Twilight

Mielasis Twilight gerbėjau!
Džiaugiamės, kad čia apsilankei. Nuoširdžiai tikimės, kad čia ir užsiregistruosi.
Dar yra laisvų twilight veikėjų, tad tikiuosi, tapsi vienu iš jų. Jie surašyti Forume, temoje "Svarbu"

Administratorė Esmė-Anė Kalen
Twilight

Mielasis Twilight gerbėjau!
Džiaugiamės, kad čia apsilankei. Nuoširdžiai tikimės, kad čia ir užsiregistruosi.
Dar yra laisvų twilight veikėjų, tad tikiuosi, tapsi vienu iš jų. Jie surašyti Forume, temoje "Svarbu"

Administratorė Esmė-Anė Kalen
Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Twilight - Tai gyvenimas, aistra ir nerealūs nuotykiai
 
PortalrodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti
Yra laisvų twilight veikėjų!
Išgalvotus vardus kol kas draudžiama kurti!

 

 Miškas

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Miškas   Miškas Icon_minitimeKv. 10 08, 2009 3:23 pm

Miškas

Miškas Forest
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimeŠt. 10 10, 2009 10:14 am

Atvažiavusi pasistatė mašiną ir pradėjo medžioti.
Sugavo dvi stirnas, vieną šerną, vieną pumą.
Pasisotinusi išvažiavo namo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimeŠt. 10 10, 2009 4:52 pm

Athenodora su šuniuku ėjo miško takeliu. Šuo viską uostinėdavo. Ji buvo toks smalsus. Visur landžiojo ir viską tyrinėjo. Athenodorai pabodo vienai vaikščioti po mišką. Jautė kad šuo nori palakstyti. Tuomet atsegė pavadėlį ir jis pradėjo šokinėti ant Athenodoros. Ji juokėsi.
Athenodora truputį užsisvajojo ir paskui nematė šuns. Ji sutriko. Šaukė jį.
Staiga priėjo prie kažkokio ežeriuko ir pamatė, kad jis ten plaukioja.
-Ach. Tu mane tai išgąsdinai. Ateik į čia.-besijuokdama tarė.
Šuo atbėges nusipurtė. Athenodora spėjo pasitraukti.
Tuomet dar leido šuniukui truputį palakstyti. Pasikvietė, prisegė pavadėlį ir abu nubėgo į Volterą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimeSk. 10 11, 2009 4:24 pm

Atvažiavusi išlipo iš mašinos ir paleido palakstyt šuniuką.
-Chmmm....Kokį vardą reikėtu duot jam,-žiūrėdama į ciucį pati savęs paklausė.
Po kiek laiko nudžiugau:
-Pavadinsiu jį Popkornu,tikiuosiu Athenodora sutiks,o jei ir ne aš jį taip visviens vadinsiu...
-Tai ką Popkorne gal jau važiuojam namo?
Atidariau duris ir Popkornas iškart įšoko į mašiną įlipau ir aš į mašiną ir išvažiavom namo...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimePir. 10 12, 2009 12:54 pm

Atvažiavusi išlipau iš mašinos Popkornui užsegiau pavadėlį ir kartu išėjome pasivaikščioti.
Jis mane tempė po to jį atsegiau pasileido pėgti,o aš jam iš paskos.
Mes lakstėm o kai pavargau atsisėdau ant samanų ir pradėjau mąstyt.
Popkornas žaidė su lapu,aš jį stebėjau viena akim.
Staiga mano mintis nutraukė krūmai,nes jie sušlamėjo.
Tai buvo stirna,Popkornas ant jos pradėjo lot ir ją vytis staiga jis jai užšoko ant nugaros.
Stirna neišsigando mažo šuniuko ir bėgo kartu su juo,šuo pavargo būt įsikandęs jei į nugarą ir ją paleido...
Atbėgo su kruvina burna:
-Tu kaip vampyras,-tariau ir pradėjau juoktis išmašinos pasiėmiau popieriaus ir nuvaliau jo burną.
Įlipom į mašiną ir išvažiavom.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimePir. 10 19, 2009 1:53 pm

Ateina į mišką ir visą naktį vaikšto po jį apmastydama daugelį dalykų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 1:10 pm

Atvažiavusi išlipa iš mašinos ir paleidžia palakstyt Popkorną.
Pati seka iš paskos Popkornui.
Pavaikšioję įlipo į mašiną ir išvažiavo į prekybos centrą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 5:04 pm

Išlipo.
Pavedžiojusi atsegė pavadėlį ir leido Popkornui pasijust laisvam.
Atsisėdo ant samanų ir žiūrėjo į Popkį.
Staiga jis jai dingo iš akių.
-Popki,-šaukė ji.
-Popki,Popki Popki,-nenustojo šaukt,bet šuns dar nėra.
-Popkornai,nežaisk su manim,-susijaudinus tarė jam ir nusprendė parašyt žinutę kitoms.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 5:08 pm

Atbėgusios su savo gyvūnais Renata ir Athenodora atėjo į mišką ir pamatė Chelsi. Athenodora priėjo ir pasakė:
-Sveikutė. Kur Popsius? Ar tu be jo?-linksmai pakklausė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 5:11 pm

- Popsius? Kas jis toks?-paklausė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 5:12 pm

Pmačiusi sesutes pasakė
-Sveikos,nežinau kur jis...Liktai buvo čia....


Paskutinį kartą redagavo Chelsea Volturi, Antr. 10 20, 2009 5:24 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 5:15 pm

- Kas tas Popsis? Čels neverk. Kas čia darosi galit pasakyt? Kas tas Popsis? Senai mačiau tave Čels,- prieėjusi apkabino. Neverk. Viskas bus gerai...
((vampyrai neverkia.Modė))


Paskutinį kartą redagavo Renata Volturi, Antr. 10 20, 2009 5:25 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 5:17 pm

-Popsis -Popkornas,tai mano ir Athes šuniukas...


Paskutinį kartą redagavo Chelsea Volturi, Antr. 10 20, 2009 5:25 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 5:23 pm

Athenodora paleido Patriką ant žolės ir šis pradėjo vaikščioti ir gaudyti drugelius. Tuomet Athenodora priėjo prie Chelsi ir pasakė:
-Chelsi, viskas bus gerai. Popkornas buvo brangus ir man bet nusiramink ir prisimink. Mes Volturiai. Turime būti atsparūs ir gyventi be gyvūnų.-paguodė.

((Tai jūs tas žinutes pakeiskite į jūsų kaip veikėjų diologą prateskite ką kalbėjote))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 5:25 pm

-Na taip ir koks čias tas gyvūnas,dar net ne apsipratus buvau prie jo,bet vat ką jus čia veikiat?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 5:26 pm

-Na, mes su Athi nusprendėm gyvūnėlius pavedžioti. O kas tas Popsius?- paklausė Renata.
Tu metu Plute linksmai vartėsi ką tik po lietaus šlapioje žolytėje.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 5:28 pm

-Aš jį vadinu kaip tik šauna į galvą,-linksmai pasakė,-na,o kaip matau tu turi ir šuniuką,kaip vardas?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 5:30 pm

- O Popsis buvo tavo šuo? Čia yra Pluta. Bet aš ją žadu nuvežti į gyvūnų prieglaudą, nes kartais jaučiu tokį stiprų potraukį jai įkasti...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 5:30 pm

-Na mergos gal jau bėgam namo??Mano katinas jau pabuvo čia ir Pluta pabūvojo.
((Mergos? Sakome merginos. Moderatorės pastaba))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 5:31 pm

-Galim.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 5:33 pm

Chelsea, Athenodora ir Renata išėjo iš miško ir patraukė namo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 5:34 pm

((aš su mašina))
Įsėdusi į mašiną Athenodoros ir Renatos paklausė:
-Jūs su mašina atvykot?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 5:56 pm

-Ne. Mes pasportavome-nusijuokė-atbėgome.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 6:49 pm

-Norit gal su mano parvažiuot?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 6:52 pm

-Tai turbūt, kad ne. Atėjom pėsčiomis ir grįšim turbūt. Aš tikrai nevažiuosiu. Nebent tu, Athi nori,- nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Miškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Miškas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Miškas
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Italija :: Volturių rūmai-
Pereiti į: